Пятница, 04.07.2025, 13:37

vburluk.pp.net - Официальный сайт пгт Великий Бурлук

Начало Регистрация Вход
Приветствую Вас, Неизвесный нам гость · RSS
Меню сайта
Категории каталога
Податкові новини [1962]
Наш опрос
Каким Браузером Вы пользуетесь?
Всего ответов: 158
 Каталог статей
Начало » Статьи » Вовчанська МДПІ » Податкові новини

Мобілізовані підприємці не платитимуть єдиний податок і ЄСВ

У Наказі Міністерства доходів і зборів України від 06.05.2014 № 276 йдеться про наступне. Контролюючі органи списуватимуть податковий борг як безнадійний приватним підприємцям — платникам єдиного податку першої та другої груп, які не здійснювали господарську діяльність та не отримували дохід, на період мобілізації. При цьому штрафи та пеню з єдиного податку не застосовуватимуть.

На підтвердження платники єдиного податку мають надати документ із військового комісаріату, де зазначено період проходження служби.

Разом із тим, звільнять від сплати єдиного соціального внеску фiзосіб, призваних на вiйськову службу, якi отримують грошове забезпечення. Приватних пiдприємцiв, якi обрали спрощену систему оподаткування та є платниками ЄСВ (при цьому в господарськiй дiяльностi не використовують працю найманих осiб), звiльнять вiд сплати єдиного внеску (за себе) за умови, якщо вони:

    не здійснювали господарську діяльність;

    не отримували доходи;

             надали підтверджуючі документи з військкомату про період перебування на військовій службі.

Категория: Податкові новини | Добавил: Volchanckaya_MGNI (14.05.2014)
Просмотров: 316 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Конструктор сайтовuCoz
Форма входа
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика